Αλέκος Συσσοβίτης – Αλέξης Γεωργούλης: Ποζάρουν μαζί 17 χρόνια μετά το «Είσαι το ταίρι μου»
«Αφοί Μπεζεντάκου 17 χρόνια μετά», έγραψε χαρακτηριστικά ο Αλέξης Γεωργούλης στα Instastories
To «Είσαι το Ταίρι μου» ήταν μια από τις πιο πετυχημένες σειρές του Mega και κατ' επέκταση της ελληνικής τηλεόρασης. Ανάμεσα στους βασικούς ήρωες της σειράς ήταν ο «Νίκος» (Αλέκος Συσσοβίτης) και ο «Σωτήρης» (Αλέξης Γεωργούλης), οι οποίοι για μια ολόκληρη τηλεοπτική σεζόν υποδύονταν τα αδέρφια.
Οι δύο ηθοποιοί, μέσα από τα γυρίσματα, κατάφεραν να γίνουν πολύ καλοί φίλοι, ενώ κράτησαν επαφές και μετά το τέλος της συνεργασίας τους. Μάλιστα, το βράδυ της Τρίτης, συναντήθηκαν σε γνωστό μπαρ και, 17 χρόνια μετά, πόζαραν μαζί στον φακό.
Ο Αλέξης Γεωργούλης, γνωστός λάτρης των social media, δημοσίευσε στα InstaStories του την αναμνηστική selfie που έβγαλαν, φέρνοντας νοσταλγία στους πιστούς φίλους της σειράς. «Αφοί Μπεζεντάκου 17 χρόνια μετά», έγραψε χαρακτηριστικά.
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.