Ο Κώστας Σπυρόπουλος έκανε έκπληξη γενεθλίων στη Χριστίνα Πολίτη πάνω στην σκηνή
Το ζευγάρι στα καλύτερα του
Με έναν εντυπωσιακό τρόπο γιόρτασε τα γενέθλιά της η Χριστίνα Πολίτητο βράδυ της Τετάρτης, πράγμα για το οποίο φρόντισε ο επί τρία χρόνια σύντροφός της, Κώστας Σπυρόπουλος. Καθότι βρίσκονται στη συμπρωτεύουσα αυτή την περίοδο, χάριν της περιοδείας της επιτυχημένης παράστασης, στην οποία πρωταγωνιστεί ο Κώστας Σπυρόπουλος, «Τoc toc» στο Radio City, μαζί με το Δημήτρη Σταρόβα και το Νίκο Πολυδερόπουλο, ο γνωστός ηθοποιός διοργάνωσε μία έκπληξη για τα γενέθλια της αγαπημένης του.
Η Χριστίνα Πολίτη λοιπόν έσβησε φέτος τα κεράκια των γενεθλίων της επί σκηνής και δημοσίευσε βίντεο στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram γράφοντας στη λεζάντα: «Love Actually? Το ζω με τον ωραιότερο και καλύτερο άντρα του κόσμου! @kostasspyropoulosreal».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town