Δείτε τη φωτογραφία που ανέβασε η Κλέλια Ρένεση στο Instagram
Μια φωτογραφία που δημοσιεύθηκε στα social media έγινε η αιτία για να αρχίσουν τα σενάρια που θέλουν τη Δάφνη Λαμπρόγιαννη να επιστρέφει ως guest στο δημοφιλές σήριαλ «Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα». Τη φωτογραφία ανέβασε στο Instagram η Κλέλια Ρένεση. Όπως βλέπετε, στο στιγμιότυπο ποζάρουν στο φακό η Δάφνη Λαμπρόγιαννη, ο Βλαδίμηρος Κυριακίδης και η Κλέλια Ρένεση.
Στο σχόλιο που συνοδεύει τη φωτογραφία γράφει: «Μουρμουραστείο. Μια μέρα τρίο», υπονοώντας ότι ο τηλεοπτικός Ηλίας θα βρεθεί ανάμεσα σε δύο γυναίκες, στην πρώην και στη νυν. Όμως σύμφωνα με πληροφορίες κάτι τέτοιο δεν ισχύει. Οι τρεις ηθοποιοί βρέθηκαν μαζί στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του σήριαλ και αυτό ήταν αρκετό για να ξεσπασουν φήμες περί επιστροφής της Δάφνης Λαμπρόγιαννης , φήμες οι οποίες, όμως, δεν ισχύουν.
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.