Η Πηνελόπη Πλάκα με μαγιό και χωρίς ρετούς: «Ρουφάω την κοιλιά μου γιατί μπορώ»
Η ηθοποιός θέλησε να περάσει το δικό της μήνυμα στο Instagram
Μία φωτογραφία της με μαγιό και χωρίς Photoshop δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram η Πηνελόπη Πλάκα, θέλοντας να περάσει το δικό της μήνυμα στους διαδικτυακούς της φίλους. Η ηθοποιός προτρέπει στους ανθρώπους που την ακολουθούν στα social media να αγαπήσουν τον εαυτό τους και στέλνει το δικό της μήνυμα κατά του body shaming.
Συγκεκριμένα έγραψε:
«Γιατί να σας πω την αλήθεια προτιμώ να τρώω ότι θέλω και να μπαίνω στο μίντιουμ, παρά να λιμοκτονώ ή να στερούμαι και να λέω ότι μπαίνω στο σμολ. Ε? (και εδώ ρουφάω την κοιλιά μου γιατί μπορώ)».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town