Ο Γρηγόρης Γκουντάρας πήρε... αυτόγραφο από τον Ντάνο
Πόζαραν μαζί με αφορμή την κυκλοφορία του βιβλίου του νικητή του Survivor
Την εκτίμησή του στο πρόσωπο του Γιώργου Αγγελόπουλου εξέφρασε ο Γρηγόρης Γκουντάρας με αφορμή την κυκλοφορία του βιβλίου του με τίτλο «Ντάνος». Ο Γρηγόρης Γκουντάρας, πόζαρε δίπλα στον Ντάνο, στέλνοντας το δικό του μήνυμα, μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram:
«Είναι από τους ανθρώπους που εκτιμάς δίχως καν να τους γνωρίζεις… Έτσι ένιωσα και εγώ με τον Γιώργο Αγγελόπουλο. (Τώρα που τον γνώρισα κατάλαβα πως δεν έπεσα ούτε στο ελάχιστο έξω…) Μου αρέσει η στάση ζωής του,η σεμνότητα και η διακριτικότητα που υπάρχει σε όλα του τα βήματα. Μου αρέσει που στεκόταν και στέκεται δίπλα σε ανθρώπους που έχουν ανάγκη, δίχως φανφάρες και μεγάλα λόγια. Μου αρέσει που κατέθεσε σε ένα βιβλίο ,ιστορίες από τη ζωή του. Μου αρέσει που μέσα από τις σελίδες του ‘’ΝΤΑΝΟΣ’’, βλέπουμε τη θέληση, την πίστη, την απογοήτευση, τη δύναμη, βλέπουμε κομμάτια μιας ζωής που πολλές φορές θυμίζει κομμάτια από τη δική μας. Καλοτάξιδο φίλε και πιστεύω πως όλοι όσοι διαβάσουν το βιβλίο σου θα μείνουν με το θετικό πρόσημο που έμεινα και εγώ».
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.