Η Σπυριδούλα του MasterChef απαντά στα πικρόχολα σχόλια που την αφορούν
Επίσης, αποκαλύπτει on camera το... κρυφό τατουάζ της
Η φιναλίστ Σπυριδούλα Καραμπουτάκηήταν από τα πρόσωπα που σχολιάστηκαν περισσότερο στο φετινό Masterchef. Σήμερα βρέθηκε στην πρωινή εκπομπή «Στη Φωλιά των Κου Κου» και διάβασε τα tweets που την αφορούσαν. Μετά από αρκετά πικρόχολα σχόλια που άφησαν το πάνελ άφωνο για τις άμεσες απαντήσεις, ήρθε και η αποκάλυψη.
«Κάτι που δεν ξέρετε για μένα… Να σκεφτώ να σας πω κάτι καλό. Βρήκα τι δεν ξέρετε για μένα. Να σας δείξω τι ήθελα να γίνω από μικρή», είπε η Σπυριδούλα Καραμπουτάκη. Στη συνέχεια σήκωσε λίγο την μπλούζα της, αποκαλύπτοντας το τατουάζ γοργόνα που είχε πάνω της.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.