Η Δούκισσα Νομικού βάζει το μπικίνι της και γράφει: «Έλα να βουτήξουμε»
Το τριήμερο το Αγίου Πνεύματος τη βρίσκει και φέτος στη Μύκονο
Σε λίγους μήνες θα έρθει στον κόσμο το δεύτερο παιδί της, καρπός του έρωτά της με τον Δημήτρη Θεοδωρίδη και η Δούκισσα Νομικού είναι στα καλύτερά της. Η γνωστή παρουσιάστρια έχει διώξει από πάνω της κάθε άγχος και ανησυχία -που είχε στην πρώτη εγκυμοσύνη- και ως πιο έμπειρη πια απολαμβάνει την κάθε στιγμή του καλοκαιριού.
Το τριήμερο το Αγίου Πνεύματος τη βρίσκει και φέτος στο νησί των ανέμων, την όμορφη Μύκονο, να κάνει τις βουτιές της και να απολαμβάνει στιγμές απόλυτης οικογενειακής ευτυχίας, με τον σύζυγό της και τον μικρό Σάββα. Χαμογελαστή και ευδιάθετη, η Δούκισσα ανέβασε στο Instagram φωτογραφίες με αέρα καλοκαιριού και έγραψε χαρακτηριστικά: «Έλα να βουτήξουμε».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.