Στέλιος Ρόκκος: Αγκαλιά με τη σύζυγό του στη Σαμοθράκη
Το ζευγάρι το καλοκαίρι του 2017 είχε παντρευτεί «μυστικά» στη Λήμνο
Τις καλοκαιρινές διακοπές του με την αγαπημένη του Λελέ απολαμβάνει και φέτος ο Στέλιος Ρόκκος. Το ζευγάρι που είναι πολλά χρόνια μαζί και το καλοκαίρι του 2017 είχε παντρευτεί στη Λήμνο είναι στα καλύτερά του και δεν σταματά τις μικρές ρομαντικές αποδράσεις.
Πριν λίγο καιρό, μάλιστα, ο Στέλιος Ρόκκος συνεργάστηκε και σε επαγγελματικό επίπεδο με την σύζυγό του Ελένη Γκόφα, όταν της ζήτησε να κάνει μια guest εμφάνιση στο video clip του ολοκαίνουριου τραγουδιού του «Που Ήσουν Τόσο Καιρό». Τραγούδι που φυσικά αφιέρωσε ο Στέλιος Ρόκκος στην καλή του. Το ζευγάρι μάλιστα, αυτές τις μέρες ξεκίνησε τις διακοπές του από τη Σαμοθράκη κάνοντας τις βόλτες τους με το σκάφος και απολαμβάνοντας τις ομορφιές του νησιού.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!