Κατερίνα Τσάβαλου: Δεν γίνεται να έχουμε όλοι τέλειες αναλογίες
«Μπορεί να έχουμε κολίτιδα ή να έχουμε φάει λίγο παραπάνω», έγραψε η ηθοποιός στο story της
Η Κατερίνα Τσάβαλου είναι ιδιαίτερα δραστήρια στα social media και πολύ συχνά μοιράζεται τις σκέψεις της και τους προβληματισμούς της με τους διαδικτυακούς της φίλους.
Η ηθοποιός που πρόσφατα έγινε μαμά σε ανάρτησή της στα Instastories φανερά ενοχλημένη απάντησε σε αυτούς που κατακρίνουν τις γυναίκες που δεν έχουν τέλειες αναλογίες.
«Παιδιά μου ας είμαστε λίγο πιο διακριτικοί και πιο ευγενικοί στα σοσιαλ και γενικότερα στη ζωή. Δεν γίνεται να είμαστε όλοι με τέλειες αναλογίες ούτε να έρχεται “ο πελαργός” αν έχουμε πρησμένη κοιλίτσα. Μπορεί να έχουμε κολίτιδα ή να έχουμε φάει λίγο παραπάνω».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!