Η Κόνι Μεταξά έχει πολύ καλή σχέση τόσο με τον πατέρα της, Λευτέρη Πανταζή, όσο και με την μητέρα της, Ζώζα Μεταξά και αυτός είναι και ο λόγος που συχνά βλέπουμε κοινά στιγμιότυπά τους στα social media.
Το βράδυ της Κυριακής, η ηθοποιός και τραγουδίστρια βρέθηκε στο θέατρο Δελφινάριο, προκειμένου να παρακολουθήσει την παράσταση «Ζητείται σεφ της κωμωδίας», όπου συμμετέχει η μητέρα της και φυσικά να την στηρίξει με το χειροκρότημα και την παρουσία της. Μετά το τέλος της παράστασης, πόζαραν μαζί, με την Κόνι Μεταξά να δημοσιεύει στο προφίλ της τη φωτογραφία σημειώνοντας: «Οι Μεταξάδες». Όπως θα δείτε, μαμά και κόρη μοιάζουν σαν κολλητές φίλες!
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.