To μουσικό show The Voiceεπιστρέφει στους τηλεοπτικούς μας δέκτες με παρουσιαστές τον Γιώργο Λιανό και τη Χριστίνα Μπόμπα. Η σύζυγος του Σάκη Τανιμανίδη έκανε τις πρώτες δηλώσεις της στους δημοσιογράφους για το ντεμπούτο της στην παρουσίαση και τη συνεργασία της με τον Γιώργο Λιανό.
«Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη που κάνω το πρώτο μου βήμα ως παρουσιάστρια στο The Voice και το κάνω αυτό με τον Γιώργο που είναι πάρα πολύ καλός μας φίλος και πάρα πολύ καλός παρουσιαστής. Είχα λίγο άγχος στην αρχή γιατί ήταν η πρώτη φορά που το έκανα, αλλά όσο προχωρούσε η διαδικασία "λύθηκα". Και στην παρουσίαση είναι σημαντικό να είσαι ο εαυτός σου. Είμαστε συμπαρουσιαστές. Εννοείται πως εγώ είναι η πρώτη φορά που το κάνω. Ο Γιώργος είναι πολύ έμπειρος. Εγώ μαθαίνω από αυτόν και εννοείται πως ηγείται του όλου project».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!