Ευγενία Μανωλίδου σε Άδωνι Γεωργιάδη: Να σε χαιρόμαστε αγάπη μου
Το πάρτι που του διοργάνωσε η σύζυγός του
Η Ευγενία Μανωλίδουκαι ο Άδωνις Γεωργιάδης είναι από τα πιο ευτυχισμένα ζευγάρια. Χθες μάλιστα ήταν μια πολύ σημαντική μέρα για τον υπουργό Ανάπτυξης και Επενδύσεων καθώς γιόρτασε τα 47α γενέθλιά του.
Με αφορμή λοιπόν αυτή την ξεχωριστή ημέρα η Ευγενία Μανωλίδου διοργάνωσε ένα πάρτι για τον σύζυγό της, με παρόντες αγαπημένους φίλους και, φυσικά, πρόσωπα του χώρου της πολιτικής.
Το πρωί της Πέμπτης, η Ευγενία Μανωλίδου δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram δύο φωτογραφίες από το χθεσινό πάρτι γενεθλίων, θέλοντας να ευχηθεί δημόσια στον άνδρα της ζωής της:
«Μέχρι το τέλος του κόσμου… να σε χαιρόμαστε αγάπη μου», σημείωσε χαρακτηριστικά στη λεζάντα της ανάρτησής της με τους διαδικτυακούς φίλους της να στέλνουν τους δικές της ευχές.
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.