O Άνθιμος Ανανιάδης έγινε ανάδοχος πατέρας ενός 4χρονου κοριτσιού
Όπως αποκάλυψε πρωινή εκπομπή
Ο Άνθιμος Ανανιάδης, μετά τις αποτυχημένες προσπάθειες με την πρώην σύντροφό του να τα ξαναβρουν για χάρη του γιου τους, προχώρησε σε μια πολύ τρυφερή πράξη αγάπης μέχρι να ξεκαθαρίσουν τα πράγματα.
Όπως έγινε σημερα γνωστό μέσω της πρωινής εκπομπής «Πρωινό» στον ANT1, ο ηθοποιός έγινε ανάδοχος πατέρας ενός 4χρονου κοριτσιού, τo οποίo γνώρισε τυχαία. Ο ίδιος επισκέπτεται τη μικρή, δυο φορές την εβδομάδα για να τη δει και έχουν αναπτύξει μια πολύ στενή και ουσιαστική σχέση.
Ο Άνθιμος, την ενισχύει οικονομικά, ενώ αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο πως στο μέλλον μπορεί και να την υιοθετήσει, αν προχωρήσουν ομαλά οι διαδικασίες. Ο ηθοποιός, δήλωσε στη δημοσιογράφο της εκπομπής πως είναι πάρα πολύ ευτυχισμένος για την εν λόγω κίνηση, αφού την θεωρεί σαν δική του κόρη.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.