Ελένη Χατζίδου - Ετεοκλής Παύλου: Με Στρουμφάκια νανουρίζουν την κόρη τους
Σύντομα οι δυο τους ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας
Η Ελένη Χατζίδου και ο Ετεοκλής Παύλου ζουν τις πιο όμορφες και ευτυχισμένες στιγμές της ζωής τους. Ο ερχομός της κόρης τους ολοκλήρωσε την ευτυχία τους και σύντομα οι δυο τους ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας.
Η κάμερα τους συνάντησε στα backstage του «Just the two of us» και αποκάλυψαν ποιο είναι το τραγούδι με το οποίο νανουρίζουν τη μικρή τους, Μελίτα! Αυτό δεν είναι άλλο από το «Στείλε Μήνυμα» που το τραγουδούν τα Στρουμφάκια.
Κλείσιμο
Το ζευγάρι για πρώτη φορά συνεργάζεται και επαγγελματικά, αφού συμμετέχει ως ντουέτο στο ίδιο μουσικό παιχνίδι του OPEN, «Just the two of us».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.