Λεωνίδας Κουτσόπουλος: Ξεκίνησε ραδιοφωνική εκπομπή στο διαδίκτυο
Ο γνωστός σεφ επιλέγει αγαπημένα τραγούδια και με τον τρόπο αυτό, κρατάει συντροφιά στους ακροατές της εκπομπής του
Ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος είναι πολυτάλαντος και το έχει αποδείξει. Ο γνωστός σεφ εκτός από τη μεγάλη του αγάπη που είναι η μαγειρική επιδίδεται και σε άλλα... σπορ. Με τα γυρίσματα του MasterChef να έχουν παγώσει εξαιτίας της πανδημίας του κορωνοϊού ο σεφ βρήκε άλλο τρόπο να επικοινωνεί με τους φίλους του και δη τους διαδικτυακούς.
Ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος επιλέγει αγαπημένα τραγούδια και με τον τρόπο αυτό, κρατάει συντροφιά στους ακροατές της εκπομπής του. Εξάλλου, είναι γνωστή η αγάπη του για τη μουσική, καθώς δεν είναι λίγες οι φορές που τον έχουμε δει να παίζει κιθάρα και να τραγουδάει.
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.