Ο Γιώργος Χρανιώτης βγήκε από το σπίτι για καλό σκοπό: Δίνει αίμα για όσους το χρειάζονται
Συμμετείχε σε εθελοντική αιμοδοσία
O Γιώργος Χρανιώτηςέκανε κάτι πολύ σημαντικό για να δώσει... ζωή σε συναθρώπους μας που το έχουν ανάγκη. Ο ηθοποιός που μέχρι πριν λίγο καιρό απολαμβάναμε στο Y.F.S.F στον ΑNt1, φόρεσε τα γάντια και τη μάσκα του και αφιέρωσε λίγο από το χρόνο του προκειμένου να δώσει αίμα.
«Μένουμε σπίτι και όταν χρειαστεί να βγούμε κάνουμε κάτι χρήσιμο για τον αυτό μας ή για τους άλλους.Το @ethniko_theatro_ καθώς και το σωματείο εργαζομένων εθνικού θεάτρου,σε συνεργασία με το Νοσοκομείο Παίδων «Η Αγία Σοφία»,οργάνωσαν διήμερο εθελοντικής αιμοδοσίας,στο θέατρο Rex, Πανεπιστημίου 48, σήμερα πρωταπριλιά και αύριο από τις 10.00-14.00. Υπάρχει συνεργείο αιμοδοσίας,άπλετος χώρος,με καμμία πιθανότητα συνωστισμού καθώς και τα απαραίτητα γάντια,μάσκες και αντισηπτικά.Καλέστε στο 210-5288277 για το αυριανό σας ραντεβού και καλή βολτάδα,στην άδεια Αθήνα…ΑΑΑ!!!Στο τέλος πατατάκια και πορτοκαλάδα κερασμένα απ το κατάστημα, για την απαιτούμενη αναστήλωση.Αύριο το λοιπόν, μάγκες και μάγκισες,δίνουμε απ αυτό που μας περισσεύει.Απ το αίμα μας.Για να σώσουμε.Για να νιώσουμε. Αμε» έγραψε στα social media.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!