H Ελεονώρα Μελέτη θυμάται την εγκυμοσύνη της δύο χρόνια πριν
Η αναφορά της παρουσιάστριας στην καραντίνα που ζούμε σήμερα
Η Ελεονώρα Μελέτη είναι ιδιαίτερα ενεργή στα social media και συχνά μοιράζεται τις σκέψεις της αλλά και φωτογραφίες της από την καθημερινότητά της. Η παρουσιάστρια μένει φυσικά σπίτι με την οικογένειά της και με αφορμή την καραντίνα και την πρωτόγνωρη κατάσταση που ζούμε εξαιτίας του κορωνοϊού θυμήθηκε πώς ήταν ακριβώς η ζωή της πριν από δύο χρόνια.
«7 Απριλίου 2018. Μεγάλο Σάββατο! 6 μέρες πριν γεννήσω! Μόλις βγαίνω από την κουζίνα, αγαπημένο μέρος του σπιτιού εκείνες τις μέρες… τα χείλη μου κοντεύουν να σκάσουν από το πρήξιμο, όπως τα χέρια μου κ η κοιλιά μου.Τη θυμάμαι εκείνη τη στιγμή. Είχα βγάλει τη φωτογραφία για να τη στείλω στο γκρουπ που είχαμε με κάτι φίλους, ήταν όλοι μαζεμένοι σε ένα κάλεσμα αλλά εγώ δεν είχα πάει. Δεν είχα τι να βάλω!!! απόσο παράξενο να βλέπεις τις παλιές φωτογραφίες κ να λες: «που να φανταζόμουν πως δυο χρόνια μετά θα πόσταρα αυτή τη φωτογραφία από τον @dromos898fm κ πως η χώρα θα ήταν σε καραντίνα εξαιτίας ενός ιού», έγραψε η παρουσιάστρια.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.