Η Ελένη Φουρέιρα είναι ιδιαίτερα ενεργή στο Instagram και εν μέσω καραντίνας! Αυτή τη φορά η γνωστή τραγουδίστρια ανέβασε ένα βίντεο στο οποίο χορεύει το τραγούδι «Bored in the House» με αποτέλεσμα να εντυπωσιάσει το κοινό της για ακόμη μία φορά.
Την εκρηκτική της χορογραφία έσπευσε να σχολιάσει και η νικήτρια της Eurovision τη χρονιά του 2014,Κοντσίτα Βούρτς, η οποία της έβαλε τρεις καρδούλες.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town