ΗΚιάρα Φεράνιβρίσκεται στην Ελλάδα για τις καλοκαιρινές της διακοπές και έχει πλημμυρίσει τα social media με φωτογραφίες της από τις στιγμές ξεκούρασης στην Ύδρα.
Είναι χαρακτηριστικό ότι το περιεχόμενο της Ιταλίδας influencer στο Instgaramτο τελευταίο διάστημα έχει συζητηθεί ποικιλοτρόπως, αφού στις περισσότερες φωτογραφίες ποζάρει ημίγυμνη. Στην τελευταία της ανάρτηση, η Φεράνι ανέβασε ακόμη μία φωτογραφία της από το νησί της Ύδρας, στην οποία φορά μόνο το κάτω μέρος του μαγιό της και βρίσκεται πάνω σε ένα σκάφος. Στη λεζάντα της δημοσίευσης έγραψε το ευρέως γνωστό σύνθημα «Free the nipple», που μεταφράζεται επί λέξη «Ελευθερώστε τη θηλή».
Η 35χρονη ταξίδεψε από τo Μιλάνο στην Αθήνα και από εκεί, κατευθύνθηκε στο νησί της Ύδρας, συνοδευόμενη από την παρέα της. Μαζί της είναι και η επίσης γνωστή fashion blogger και καλή της φίλη, Βερόνικα Φεράρο. Αυτή δεν είναι η πρώτη φορά που έρχεται στην Ελλάδα, αφού πολύ συχνά την καλούν εδώ επαγγελματικοί λόγοι. Το περσινό καλοκαίρι είχε βρεθεί ξανά στη χώρα μας, προκειμένου να προωθήσει μια από τις αμέτρητες εμπορικές συνεργασίες της. Ωστόσο, το φόρτο εργασίας και οι εκδηλώσεις, στις οποίες έπρεπε να δώσει το παρών, την κράτησαν στην Αθήνα και δεν της έδωσαν την ευκαιρία να απολαύσει τα ελληνικά νησιά.
Το τελευταίο διάστημα μάλιστα, έχει καταφέρει να γίνεται καθημερινά αντικείμενο συζήτησης και να φιγουράρει στα media και ο λόγος δεν είναι άλλος από τα αποκαλυπτικά της σύνολα. Δεν είναι λίγες οι φορές που την έχουμε δει να αφήνει εντελώς γυμνά κάποια σημεία του κορμιού της και να ποζάρει στο Instagram ή έστω να τα καλύπτει επιδέξια με... ελάχιστο ύφασμα.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.