Τις ομορφιές της χώρας μας εξυμνεί αυτές τις μέρες η Κλόντια Σίφερ στους 1,7 εκατομμύρια ακολούθους της στο Instagram.
Το άλλοτε supermodel ανέβασε νέες φωτογραφίες της από την παραμονή της στην Ελλάδα και τις καλοκαιρινές της διακοπές.
Μέσα από το προσωπικό προφίλ της στο Instagram, η Σίφερ ανάρτησε μία σειρά από στιγμιότυπα με τα τοπία τα οποία ξεχώρισε και θα της μείνουν αξέχαστα, όπως ανέφερε και στη λεζάντα της δημοσίευσής της.
Σε μία από τις φωτογραφίες εμφανίζεται η ίδια να ποζάρει από ένα ξενοδοχείο της Πελοποννήσου, ενώ σε μία άλλη έχει φωτογραφίσει τον Παρθενώνα.
«Δεν θα ξεπεράσω ποτέ αυτά τα τοπία» έγραψε στη δημοσίευσή της.
Νωρίτερα τον Αύγουστο, η 51χρονη πόζαρε ξανά από άγνωστη τοποθεσία στην Ελλάδα, φορώντας ένα φούξια φόρεμα, τα γυαλιά ηλίου της και κρατώντας μία ψάθινη τσάντα μέσα από ένα πλοίο. Στο δεύτερο στιγμιότυπο, η Σίφερ χαμογελά στην κάμερα από τη στιγμή που απολαμβάνει τη βόλτα της, πιθανότατα σε κάποιο νησί.
Στη λεζάντα της δημοσίευσής της έγραψε: «Η Ελλάδα με καλούσε».
Δείτε τις φωτογραφίες
Η άφιξη της Σίφερ στην Ελλάδα έγινε γνωστή όταν εθεάθη στο Πόρτο Χέλι. Στη φωτογραφία που κυκλοφόρησε στα social media και συγκεκριμένα μέσα από το Instagram με όνομα λογαριασμού Soula Glamorous, φορούσε ένα ριγέ φόρεμα και τα λευκά γυαλιά ηλίου της.
Δείτε τη φωτογραφία που ανέβασε η Soula Glamorous στα stories της
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.