Οι διάσημοι ηθοποιοί για δεύτερη φορά μέσα σε λίγα εικοσιτετράωρα επισκέφθηκαν με την παρέα τους το ψητοπωλείο «Λευτέρης» στον Ορνό όπου γεύτηκαν την ελληνική κουζίνα. Συγκεκριμένα, έφαγαν παϊδάκια, σουβλάκια, τζατζίκι, τηγανητά κολοκυθάκια, καλαμαράκια και άλλους ελληνικούς μεζέδες. Επίσης, χάρηκαν τις ελληνικές μελωδίες που παίζονταν από τα μεγάφωνα του ψητοπωλείου.
Αν και είχαν τη συνοδεία σωματοφυλάκων, οι Χολιγουντιανοί σταρ ήταν σε ιδιαίτερα καλή διάθεση και δεν δίστασαν να ποζάρουν με θαυμαστές για φωτογραφίες.
Κλείσιμο
Κατά την διάρκεια της παραμονής της στο νησί των Ανέμων, η παρέα έχει επισκεφθεί επίσης το εστιατόριο «Kuzina» στην παραλία του Ορνού για ψάρι και θαλασσινά.
Ο Ματ Ντέιμον με τον Κρις και τον Λίαμ Χέμσγουορθ έχουν κάνει και στο παρελθόν κοινές διακοπές, καθώς είναι φίλοι περισσότερο από μία δεκαετία και έχουν συμπρωταγωνιστήσει σε τρεις ταινίες: στο «Thor: Love and Thunder», στο «Jay and Silent Bob Reboot» και στο «Thor: Ragnarok».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.