Η ηθοποιός έχει αποκαλύψει από το 2014 πως είναι ομοφυλόφιλη
Με τη σύντροφό της εμφανίστηκε η ηθοποιός Ελεν Πέιτζ στο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογράφου του Τορόντο για την πρεμιέρα της νέας της ταινίας Freeheld.
Η ηθοποιός έκανε την εμφάνιση της φορώντας μαύρα, χέρι-χέρι με την κοπέλα της Σαμάνθα Τόμας, περπατώντας χαρούμενη στο κόκκινο χαλί. Οταν την σταμάτησαν οι δημοσιογράφοι για να την ρωτήσουν γιατί επέλεξε να “αποκαλύψει” την σύντροφο της, η ίδια δήλωσε: «Γιατί είμαι ερωτευμένη. Είναι πολύ όμορφο να μπορώ να περπατώ το κόκκινο χαλί κρατώντας το χέρι της κοπέλας μου».
Κλείσιμο
Το ζευγάρι φορούσε μαύρα κοστούμια του Yves Saint Laurent και πραγματικά φαινόταν πολύ ευτυχισμένο.
Η γλυκιά ηθοποιός έχει αποκαλύψει από το 2014 πως είναι ομοφυλόφιλη.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.