«This is our Night» Σάκης Ρουβάς - Stefania: Το απίθανο Eurovision ντουέτο τους στο instagram
«Είσαι αστέρι!» ακούγεται να λέει ενθουσιασμένος στο φινάλε του τραγουδιού ο Έλληνας ποπ σταρ προς τη 17χρονη τραγουδίστρια
Το τελευταίο #Qsession του γνωστού συνθέτη και παραγωγού Δημήτρη Κοντόπουλου ένωσε στο instagram τον Σάκη Ρουβά και τη Stefania που παρουσίασαν μία unplugged εκδοχή του τραγουδιού «This Is Our Night».
Το «This Is Our Night», με την υπογραφή του Δημήτρη Κοντόπουλου, είναι το τραγούδι με το οποίο ο Σάκης Ρουβάς εκπροσώπησε την Ελλάδα στον Διαγωνισμό Τραγουδιού της Eurovision του 2009 στη Μόσχα, κερδίζοντας την έβδομη θέση στην κατάταξη.
Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Dimitris Kontopoulos (@dimitriskontopoulos) στις
Κλείσιμο
Ο Σάκης Ρουβάς έγραψε στο Instagram: «Επιστρέφουμε με ένα ακόμη #QSession, αυτήν τη φορά μαζί με την Stefania και τον Δημήτρη Κοντόπουλο! Σήμερα σας δίνουμε μία γεύση από Eurovision, μιας και φέτος δε θα απολαύσουμε τον αγαπημένο μας θεσμό live, με μία unplugged εκδοχή του “This Is Our Night”».
Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Sakis Rouvas (@sakisrouvas) στις
Η 17χρονη Stefania, η οποία θα παραμείνει εκπρόσωπος της Ελλάδας στη Eurovision και για το 2021, μετά την ακύρωση του φετινού διαγωνισμού εξαιτίας της πανδημίας, σχολίασε: «Σε ευχαριστώ Δημήτρη Κοντόπουλε που με προσκάλεσες να τραγουδήσω στα #QSessions μαζί με τον Έλληνα σούπερ σταρ Σάκη Ρουβά! Ανυπομονώ να σε γνωρίσω προσωπικά Σάκη και ελπίζω ότι το 2021 θα μπορέσω να σου προκαλέσω το ίδιο ρίγος που νιώθω κάθε φορά που παρακολουθώ τις εμφανίσεις σου!».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.