Η ηθοποιός, σύμφωνα με πληροφορίες, βρίσκεται στο πλευρό της μητέρας της
Μέσω instagram, η Ζέτα Δούκα κοινοποίησε πριν λίγες ώρες την παρουσία της στο Ιατρικό Κέντρο Αθηνών. Η ηθοποιός δημοσίευσε instastories στον λογαριασμό της, όπου φαίνεται με προστατευτική μάσκα μέσα σε θάλαμο του ιδιωτικού θεραπευτηρίου, να εύχεται: «Καλό μήνα! Όλα θα πάνε καλά!».
Σύμφωνα με πληροφορίες η μητέρα της αναρρώνει στην καρδιολογική κλινική του θεραπευτηρίου, ύστερα από σχετική επέμβαση.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town