Η Πηνελόπη Αναστοπούλου και ο Κώστας Κόκλας θυμούνται τον Κώστα Ευριπιώτη
Τα μήνυματά τους για την απώλεια του ηθοπoιού
Ένας χρόνος έχει συμπληρωθεί από την ημέρα που ο Κώστας Ευριπιώτης έφυγε από τη ζωή. Με αφορμή τη συμπλήρωση ενός χρόνου από το χαμό του, η Πηνελόπη Αναστασοπούλου και ο Κώστας Κόκλας θέλησαν να τιμήσουν τη μνήμη του ηθοποιού, μέσω του προσωπικού τους λογαριασμό στο Instagram.
Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου, η οποία ήταν πολύ καλή φίλη με τον Κώστα Ευρυπιώτη, δημοσίευσε μία φωτογραφία μέσω InstaStory από την παράσταση «Άντρες έτοιμοι για όλα» στην οποία είχαν συνεργαστεί, γράφοντας το εξής: «Θα μου λείπεις πάντα κουμπάρε».
Δείτε παρακάτω το InstaStory της
Κλείσιμο
Από την πλευρά του ο Κώστας Κόκλας μοιράστηκε ένα ξεχωριστό στιγμιότυπο με εκείνον στα social media. Ο ηθοποιός δημοσίευσε και εκείνος μια φωτογραφία από την παράσταση «Άντρες έτοιμοι για όλα», συνοδεία ενός συγκινητικού μηνύματος. «Κωστάρα μου πέρασε ένας χρόνος… Μόνο εσύ ήξερες πως γίνεται», έγραψε χαρακτηριστικά στην λεζάντα της δημοσίευσής του.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town