Γιάννης Σπαλιάρας: «Ελπίζω να μη μείνω αιώνιος εργένης… Θέλω να παντρευτώ»
Ο ηθοποιός και μοντέλο είναι σαφής: «Οι έρωτες μας τυχαίνουν, δεν μπορούμε να το επιδιώξουμε. Πιστεύω να μου συμβεί…»
Στην κάμερα της εκπομπής «Ευτυχείτε» και στη Χριστιάνα Κοχλατζή μίλησε ο Γιάννης Σπαλιάρας, σε ένα διάλειμμα από τα γυρίσματα του νέου του διαφημιστικού που τον θέλει σε ρόλο ναυαγοσώστη, όπως Baywatch.
Ο ίδιος εξήγησε μεταξύ άλλων πόσο τον βοήθησε η συμμετοχή του στο Survivor, όχι τόσο στην επαγγελματική του πορεία, αλλά στην αποδοχή του κόσμου που τον αγάπησε για την αυθεντικότητά του.
Σε σχετική ερώτηση, αν του έχει γίνει πρόταση για να αναλάβει την παρουσίαση στο νέο ριάλιτι The Bachelor, εξήγησε: «Όχι, δεν μου έχει γίνει πρόταση. Θα με ενδιέφερε. Γενικά με ενδιαφέρει η παρουσίαση. Κάθε πρόταση που μου έρχεται την εξετάζω προσεκτικά» και πρόσθεσε γελώντας: «Ελπίζω να μη μείνω αιώνιος εργένης… Θέλω να παντρευτώ. Οι έρωτες μας τυχαίνουν, δεν μπορούμε να το επιδιώξουμε. Πιστεύω να μου συμβεί…».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!