«Στην υγειά μας ρε παιδιά!»: Ο Τάκης Ζαχαράτος τραγουδάει την «Μπαλάντα του κ. Τσιόδρα»
Στο αυριανό τελευταίο επεισόδιο της σεζόν
Η εκπομπή «Στην υγειά μας ρε παιδιά!» με τον Σπύρο Παπαδόπουλο κλείνει τη φετινή χρονιά, αύριο Σάββατο 27 Ιουνίου (στις 21.00, στον ΣΚΑΪ) με ένα ξεχωριστό επεισόδιο και τονΤάκη Ζαχαράτο στο επίκεντρο.
Ο ταλαντούχος περφόρμερ ερμηνεύει μάλιστα και την «Μπαλάντα του κ. Τσιόδρα», σε στίχους Γιάννη Ξανθούλη και μουσική Γιάννη Χριστοδουλόπουλου, ένα τραγούδι αφιερωμένο στον καθηγητή Λοιμωξιολογίας Σωτήρη Τσιόδρα που γράφτηκε για τη φετινή καλοκαιρινή παράσταση του Τάκη Ζαχαράτου «Έλα μια βόλτα» -από τις 15 Ιουλίου στο θέατρο «Άλσος».
Κλείσιμο
Στο μουσικό μέρος της εκπομπής είναι και οι: Μάριος Φραγκούλης, Γιάννης Χριστοδουλόπουλος, Γιώργος Περρής, Παυλίνα Βουλγαράκη και Κατερίνα Σούσουλα, είτε τραγουδώντας με τον Τάκη Ζαχαράτο, είτε σε σόλο εμφανίσεις.
Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Takis Zaxaratos (@takiszacharatos) στις
Μαζί τους, φίλοι, συνεργάτες και θαυμαστές του χαρισματικού περφόρμερ, όπως οι: Σοφία Σπυράτου, Μανώλης Παντελιδάκης, Δημήτρης Παπάζογλου, Πέγκυ Τρικαλιώτη, Χριστίνα Αλεξανιάν, Άννα Μενενάκου και Δημήτρης Δήμας.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.