Οι δύο κυρίες είχαν «χημεία» μπροστά στις κάμερες και αυτό ήταν κάτι που έφτανε στα μάτια του κοινού. Αν και τα τελευταία χρόνια η Κατερίνα Ζαρίφη δεν ήταν στην ομάδα της «Ελένης» η φιλία τους και η σχέση τους άντεξε στο χρόνο.
Η Κατερίνα δεν θα μπορούσε άλλωστε να λείπει από το χθεσινό τηλεοπτικό «αντίο» της παρουσιάστριας. Ήταν εκεί, στο πλατό και με την παρουσία της θύμισε τόσο στην ίδια την Ελένη όσο και στους τηλεθεατές στιγμές από το παρελθόν.
Η δημοσιογράφος μετά το τέλος της εκπομπής ανέβασε μια κοινή τους φωτογραφία όπου οι δυο τους ποζάρουν αγκαλιασμένες…«Είναι το τέλος μιας εποχής»,γράφει στη λεζάντα που συνοδεύει τη φωτογραφία και τα σχόλια και τα likes πέφτουν βροχή!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!