Η Κατερίνα Στικούδη μαζεύει τα σκουπίδια από τη γειτονιά της - Δείτε βίντεο
Η παρουσιάστρια του My Style Rocks πέρασε ένα σημαντικό κοινωνικό μήνυμα
HΚατερίνα Στικούδη έβαλε τα αθλητικά της, φόρεσε γάντια και μάσκα και προχώρησε σε μια πολύ ιδιαίτερη κίνηση.
Η παρουσιάστρια τουMy Style Rocks, το πρωί της Τετάρτης, πήγε να μαζέψει τα σκουπίδια στη γειτονιά της στέλνοντας μέσα από τα social media ένα σημαντικό κοινωνικό μήνυμα: «Καλημέρα! Νιώσε λίγο και φρόντισε όχι μόνο τον τόπο που μένεις αλλά και του άλλου κι ας μην είναι η δίκη σου γειτονιά, κι ας είσαι περαστικός… δεν σου ανήκει, σε φιλοξενεί!» σχολίασε η τραγουδίστρια στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.