Η δέσμευση της Ναταλίας Γερμανού στους τηλεθεατές της
Τι είπε στο φινάλε της εκπομπής της
Αυλαία έριξε χθες η εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού«Καλύτερα δεν γίνεται». Η παρουσιάστρια αποχαιρέτησε το τηλεοπτικό κοινό και ανανέωσε το ραντεβού τους για την επόμενη σεζόν με δεσμεύσεις και υποσχέσεις.
«Θέλω να σας ευχαριστήσω που για μια ακόμα φορά μας δείξατε την αγάπη σας, μας δείξατε την προτίμησή σας, μας δώσατε τα σχόλιά σας και την κριτική σας, την αυστηρή πολλές φορές που είναι και πιο χρήσιμη σε πολλές περιπτώσεις μέσα από τα social media της εκπομπής, με μέιλ, με μηνύματα, με όλους τους τρόπους. Θέλω να σας υποσχεθώ και να δεσμευτώ ότι επιστρέφοντας του χρόνου θα είμαστε ακόμα καλύτεροι σε πολλούς τομείς», είπε αρχικά η Ναταλία Γερμανού και στη συνέχεια ευχαρίστησε όλους τους συνεργάτες της. «Καλό καλοκαίρι, καλή αντάμωση», είπε χαρακτηριστικά!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!