Ο Άκης Πετρετζίκης με την παρέα του στην κορυφή του Ολύμπου - Δείτε φωτογραφίες
Ο σεφ, σχεδόν κάθε χρόνο, πηγαίνει στο βουνό με τους κολλητούς του
ΟΆκης Πετρετζίκης βρέθηκε με την παρέα του στοΌλυμπο, όπως συνηθίζει σχεδόν κάθε χρόνο. Αρχικά η παρέα πέρασε το βράδυ της στο καταφύγιο Ζολώτα, όπου εκεί έβγαλε και την καθιερωμένη της φωτογραφία από το ταξίδι, ενώ την επόμενη ημέρα έφυγε χαράματα για την κορυφή του βουνού. «At the top… with the Gods! Για άλλη μια χρονιά πιάσαμε κορυφή!» έγραψε ο chef ποζάροντας στην κορυφή με την ελληνική σημαία.
Λίγο μετά ανέβασε και άλλες εικόνες από την εκδρομή τους επισημαίνοντας πως τις ανέβασε για να σπάσει τη μονοτονία του Instagram, από τη Μύκονο και τις παραλίες. «ΟΛΥΜΠΟΣ: ΠΑΡΤ ΤΟΥ και η κλασική photo της χρονιάς από το καταφύγιό μας… κάθε χρόνο ίδια εποχή… κάθε χρονιά στο ίδιο παγκάκι… είμαστε ξυπόλητοι, πίνουμε φραπέ και είμαστε χαρούμενοι. (Βάζω και παρτ του για να σπάσω τη μονοτονία του ινστα από Μύκονο, πισίνες κτλ 😂)» ανέφερε ο Άκης Πετρετζίκης.
Το «Audi Driving Days» είναι ένα εντυπωσιακό roadshow στο οποίο μπορείς να δεις και να οδηγήσεις τα σημαντικότερα νέα και ξεχωριστά μοντέλα της premium γερμανικής εταιρείας. Αυτή τη χρονιά το αδιαμφισβήτητο «αστέρι» είναι το νέο πολυδιάστατο A3 allstreet
Μέσα από τις συνεργασίες του με μεγάλα πανεπιστημιακά ιδρύματα του εξωτερικού, το BCA College προσφέρει αναβαθμισμένες σπουδές και υπογράφει τη νέα εποχή της ιδιωτικής εκπαίδευσης στην Ελλάδα.