Την πιο όμορφη περίοδο της ζωής της βιώνει ηΝίκη Λυμπεράκη καθώς έφερε στον κόσμο το πρώτο της παιδάκι. Η δημοσιογράφος με ανάρτησή της στο Facebook έκανε γνωστό το ευτυχές γεγονός.
«Παιδιά, ο Πανούλης μας. Από χθες ο κόσμος όλος», έγραψε στην ανάρτησή της η Νίκη Λυμπεράκη.
Παιδιά, ο Πανούλης μας❤
Από χθες ο κόσμος όλος!
#babyboy #babyboy💙
#newborn
Μπορεί η Χανιώτισσα κολυμβήτρια να έχει το προνόμιο να καταρρίπτει τα ρεκόρ που η ίδια θέτει, όμως η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν είχε φανταστεί τον εαυτό της να πρωταγωνιστεί στις μεγαλύτερες και τις πιο φωτογενείς αθλητικές διοργανώσεις.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.