Μαζί με τον συνεπώνυμο σύζυγό της, επιχειρηματία Κωνσταντίνο Ψηλό απέκτησαν ένα υγιέστατο κοριτσάκι
Τη νεογέννητη κόρη της κρατά πλέον στην αγκαλιά της η Μαρία Ψηλού.
Η 23χρονη Σταρ Ελλάς 2017 έγινε για πρώτη φορά μητέρα την περασμένη Δευτέρα, όταν έφερε στον κόσμο το πρώτο της παιδί.
Η ίδια μοιράστηκε στο instagram μία φωτογραφία της από το μαιευτήριο, αγκαλιά με τη λίγων ωρών κόρη της, την «Πριγκίπισσά μου» όπως γράφει.
«Ήρθε αυτό το αγγελούδι που κάναμε παρέα γυμναστική 9 μήνες και τώρα λιώνω να είναι γερή και δυνατή» γράφει η ευτυχισμένη μαμά, η οποία στη διάρκεια της εγκυμοσύνης της δεν σταμάτησε να γυμνάζεται με ασκήσεις pilates.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!