Άγριες Μέλισσες: Η «Αγορίτσα» με μαγιό πριν επιστρέψει στο σπίτι των Σεβαστών
Δείτε τις φωτογραφίες που ανέβασε η Μαρία Αντουλινάκη στο Instagram της
ΗΜαρία Αντουλινάκηέχει αγαπηθεί από το τηλεοπτικό κοινό μέσα από το ρόλο της «Αγορίτσας» στις Άγριες Μέλισσες τον οποίο υποδύεται με μεγάλη υποκριτική μαεστρία.
Η ταλαντούχα ηθοποιός απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της διακοπές, εκμεταλλευόμενη τη διακοπή των γυρισμάτων της σειράς λίγο πριν επιστρέψει ξανά στο… σπίτι των Σεβαστών.
Δείτε τις φωτογραφίες που ανέβασε στο Instagram της
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.