Μια ανάρτηση γεμάτη από υπονοούμενα έκανε η Ελένη Μενεγάκη η οποία απολαμβάνει το πιο ξέγνοιαστο από άποψη επαγγελματικών υποχρεώσεων καλοκαίρι.
Η παρουσιάστρια που μετά την απόφασή της να αποχωρήσει από την TV επικοινωνεί με το κοινό τηςμέσα από το Instagram στην τελευταία της ανάρτηση είπε κάτι και για το μέλλον της.
«Ευτυχισμένος είναι ο άνθρωπος που ξέρει τι να θυμάται από το παρελθόν, τι να απολαμβάνει στο παρόν και τι να σχεδιάζει για το μέλλον», έγραψε χαρακτηριστικά.
Μπορεί η Χανιώτισσα κολυμβήτρια να έχει το προνόμιο να καταρρίπτει τα ρεκόρ που η ίδια θέτει, όμως η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν είχε φανταστεί τον εαυτό της να πρωταγωνιστεί στις μεγαλύτερες και τις πιο φωτογενείς αθλητικές διοργανώσεις.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.