Μεταξύ εκείνων που θέλησαν να ευχηθούν δημόσια ήταν και η Σμαράγδα Καρύδη. «Ζήτω! Με το καλό μωρό μου γλυκό», ήταν τα λόγια της ξανθιάς ηθοποιού στην ανάρτηση της μέλλουσας μανούλας, με εκείνη να απαντά: «Σε περιμένει baby sitting!!!».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town