Ιωάννα Μαλέσκου: Η σκυλίτσα της, Balloo έχει δικό της λογαριασμό στο instagram
Μάλιστα ευχήθηκε «Καλή επιτυχία στη μαμά» στην προχθεσινή πρεμιέρα του «Love it»
Την αγαπημένη της Balloo δεν αποχωρίζεται ούτε στη δουλειά της η Ιωάννα Μαλέσκου.
Το μικρόσωμο γαλλικό μπουλντόγκ συνοδεύει παντού την παρουσιάστρια, από τις συσκέψεις με τους συνεργάτες της και τα στούντιο φωτογράφισης, μέχρι τα παρασκήνια και το πλατό του ΣΚΑΪ.
«Το αυτοκολλητάκι μου», «το βάλσαμό μου» έγραψε η Ιωάννα Μαλέσκου σε βίντεο που δημοσίευσε από το καμαρίνι της, όπου φαίνεται παρέα με την αγαπημένη της σκυλίτσα.
Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη 🐾 Balloo 🐾 (@balloo_thefrenchie) στις
Μάλιστα η Balloo έχει και δικό της λογαριασμό στο instagram με περισσότερους από 1000 followers όπου μοιράζεται την καθημερινότητά της, πλάι στην παρουσιάστρια- ‘’μαμά’’ της.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!