The Voice: Ο μαέστρος που έκανε και τις τέσσερις καρέκλες να γυρίσουν
Ποιος είναι ο ρόλος της Μπέσυς Αργυράκη;
Βραδιά «Voice» χθες βράδυ και το τηλεοπτικό κοινό το περίμεναν πολλές εκπλήξεις. Ανάμεσα σε αυτούς που πήγαν να δοκιμαστούν ήταν και ο Δημήτρης Κίκλης ο οποίος είναι μουσικός, τραγουδιστής κι ηθοποιός.
Στο μουσικό λύκειο της Παλλήνης συνάντησε την Μπέσσυ Αργυράκη που τον βοήθησε να βγει στο τραγούδι ενώ είναι μαέστρος πολλών καλλιτεχνών από τα 70’s και 80’s όπως η Πωλίνα, ο Δάκης κ.ά.
Ο ίδιος τραγούδησε το «La Foule» κάνοντας τις τέσσερις καρέκλες να γυρίσουν και μάλιστα η Μπέσσυ Αργυράκη ήταν εκεί για να τον στηρίξει. Φυσικά τα πράγματα δεν έμειναν μόνο εκεί αφού η ίδια με τη συνοδεία του Δημήτρη στο πιάνο τραγούδησε το «Κορμί κι Αλάτι» με τους coaches να διασκεδάζουν με αυτήν τη μουσική συνύπαρξη.
Ο Δημήτρης τελικά επέλεξε την ομάδα της Ελεωνόρας Ζουγανέλη αφού αγαπά τα τραγούδια της.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!