Διαβάστε σε αριθμούς τα ποσοστά που σημείωσαν τα προγράμματα των καναλιών
Το Σαββατοκύριακο το τηλεοπτικό κοινό κινείται διαφορετικά σε αντίθεση με την εβδομάδα.Στην πρωινή ζώνη που έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα στις προτιμήσεις του κοινού ξεχώρισαν ο Γιώργος Αυτιάς (ΣΚΑΪ) και ο Νίκος Μάνεσης (Alpha).
Η τηλεθέαση το πρωί διαμορφώθηκε ως εξής
Κλείσιμο
Το μεσημέρι παίζουν μπάλα οι ψυχαγωγικές εκπομπές με τηΝαταλία Γερμανού (Alpha) και τους συνεργάτες να τερματίζουν πρώτοι σε σύνολο και δυναμικό κοινό.
H τηλεθέαση το μεσημέρι διαμορφώθηκε ως εξής
Το απόγευμα κονταροχτυπιούνται η… τύχη και η μαγειρική. Ο «Τροχός της Τύχης» (Star) για πλύ λίγο κόβει πρώτος το νήμα με το «Kitchen Lab» (Alpha) του Άκη Πετρετζίκηνα απέχει μια ανάσα.
H τηλεθέαση το απόγευμα διαμορφώθηκε ως εξής
Στα δελτία ειδήσεων η μάχη είναι πολύ δυνατή. ΟAlpha στο δυναμικό κοινό έρχεται πρώτος με 17,5% ενώ ο ΣΚΑΪ στο σύνολο σημειώνει 19,2%.
H τηλεθέαση στα δελτία ειδήσεων διαμορφώθηκε ως εξής
Τέλος στη ζώνη του prime time για ακόμα μια Κυριακή το «Voice» (ΣΚΑΪ) παίζει μπάλα μόνος και χωρίς αντίπαλο.
H τηλεθέαση στη ζώνη του prime time διαμορφώθηκε ως εξής
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!