Ο σεφ της εκπομπής «Πάμε Δανάη» κάνει φέτος τα πρώτα του βήματα στην τηλεόραση
Ο Απόστολος Ρουβάς που μας συστήθηκε φέτος τηλεοπτικά ως σεφ στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» βρέθηκε καλεσμένος στο «Καλό Μεσημεράκι» και ο Νίκος Μουτσινάς τον ρώτησε για την προσωπική του ζωή.
«Είμαι μόνος μου, ναι. Το κομμάτι της οικογένειας με ενδιαφέρει πραγματικά αλλά δε θα ήθελα να κάνω κάτι βεβιασμένο. Νομίζω ότι τα πιο ωραία πράγματα έρχονται τελείως μόνα τους. Δηλαδή τη στιγμή που δε το περιμένεις, μπαμ σκάνε» απάντησε ο ίδιος.
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.