Ράνια Κωστάκη – Στην υγειά μας: Με ψηλοτάκουνα και καυτό μίνι χορεύει τσιφτετέλι
Με ψηλοτάκουνα και καυτό μίνι η ραδιοφωνική παραγωγός
Ανέβηκε η θερμοκρασία στην πίστα της εκπομπής «Στην Υγειά Μας». Η Γλυκερία και η Μελίνα Ασλανίδου τραγούδησαν το «Μία είναι η ουσία» και η Ράνια Κωστάκη χάρισε στους τηλεθεατές αλλά και σε όσους ήταν εκεί ένα τσιφτετέλι.
Η ραδιοφωνική παραγωγός έβαλε φωτιά με ένα καυτό μίνι πράσινο φόρεμα το οποίο είχε συνδυάσει ιδανικά με μαύρα ψηλοτάκουνα.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.