Η Ελεονώρα Μελέτη καλωσορίζει τους νέους της συνεργάτες
Μετά το ντόμινο αποχωρήσεων και παραιτήσεων από την «Ώρα για Μελέτη»
Μετά από πολλές παραιτήσεις και αποχωρήσεις η Ελεονώρα Μελέτη υποδέχτηκε και καλωσόρισε στο πλατό της εκπομπής της «Ώρα για Μελέτη» τους νέους της συνεργάτες οι οποίοι είναι λίγο πολύ γνωστοί στο τηλεοπτικό κοινό. Είναι η Βίκυ Χαντζή και ο Πέτρος Καρσιώτης.
«Καλημέρα, καλώς σας βρήκα! Έχω πάρα πολύ όμορφη παρέα, κυριολεκτικά και όχι μόνο. Θα βάλουμε στη μέρα σας λίγο κόκκινο, γιατί είναι η επικαιρότητα βαριά, με ραγδαίες εξελίξεις και η Βίκυ Χαντζή είναι άνθρωπος που ξέρει και διαχειρίζεται πλέον τα πάντα. Πάθος πολύ μεγάλο έχει μέσα του και αυτός εδώ ο άνθρωπος που βλέπετε, ο Πέτρος Καρσιώτης», είπε η Ελεονώρα Μελέτη στην έναρξη της εκπομπής.
Υπενθυμίζουμε ότι τις τελευταίες μέρες έφυγε από την εκπομπή το μεγαλύτερο μέρος της δημοσιογραφικής ομάδας.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!