GNTM 3 - Άννα Μαρία Ηλιάδου: Η περυσινή νικήτρια επέστρεψε απόψε
«Μη τη βλέπετε γλυκιά… είναι ντόπερμαν πραγματικό» σχολίασε ο μέντορας των παικτών, Γιώργος Καράβας
Η Άννα-Μαρία Ηλιάδου, νικήτρια στον περυσινό δεύτερο κύκλο του GNTM, συμμετείχε απόψε στην πρώτη δοκιμασία των επίδοξων μοντέλων.
Την περσινή νικήτρια υποδέχθηκαν οι διαγωνιζόμενοι του GNTM 3, μετά την έκπληξη που τους ανακοίνωσαν η Ζενεβιέβ Μαζαρί και ο Γιώργος Καράβας.
Η δοκιμασία στην οποία υποβλήθηκαν οι παίκτες απαιτούσε να φωτογραφηθούν ανά τριάδες για καμπάνια ομορφιάς γνωστής εταιρεία καλλυντικών. Τις τριάδες επέλεξε η Άννα Μαρία –η ίδια πόζαρε με παρτενέρ της τον Ηρακλή και τον Σήφη- ενώ δήλωσε ότι αισθάνθηκε ζήλια μπαίνοντας στο σπίτι, αφού θα ήθελε στον περσινό κύκλο που συμμετείχε, να διαγωνίζονταν και αγόρια.
Νικήτρια της δοκιμασίας αναδείχθηκε τελικά η Μαριαγάπη.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.