Λεωνίδας Κουτσόπουλος: Με ποια ηθοποιό από τις «Άγριες Μέλισσες» έχει έρθει κοντά;
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ τηλεοπτικής εκπομπής είναι μαζί 1 χρόνο
Ο κριτής του MasterChef, Λεωνίδας Κουτσόπουλος, σύμφωνα με τηλεοπτική εκπομπή, έχει έρθει πολύ κοντά με ηθοποιό που παίζει στις «Άγριες Μέλισσες».
«Ήταν κάτι που το γνωρίζαμε ήδη, θέλαμε όμως κάποια πειστήρια για να μοιραστούμε αυτή τη γνώση και την είχαμε» είπε η δημοσιογράφος Δήμητρα Καλφούντζου «Στη Φωλιά των Κου Κου» αναφερόμενη σε φωτογραφίες που κυκλοφόρησαν από έξοδο του chef, πριν το lockdown, με τη Χρύσα Μιχαλοπούλου η οποία υποδύεται στην σειρά του ΑΝΤ1 την Ζωρζέτ.
«Εδώ και ένα χρόνο περίπου οι δύο αυτοί άνθρωποι έχουν μια προσωπική σχέση, σε ήπιους τόνους, πολύ διακριτική όπως είναι και ο ίδιος πάντα. Απλώς υπάρχει αυτή η γνωριμία. Υπάρχει μια όμορφη σχέση μεταξύ τους. Είναι δυο άνθρωποι πολύ αγαπημένοι. Πάντως είναι πολύ ωραίο ζευγάρι. Και αρκετά ταιριαστό στον τρόπο ζωής τους» ανέφερε η δημοσιογράφος.
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.