Δύσκολες ώρες για τη Μίνα Αρναούτη - Το συγκινητικό μήνυμα στα social media
«Κάθε φορά που πάω να γράψω ένα κείμενο σε θυμάμαι και θα σε θυμάμαι για πάντα» γράφει η ίδια μεταξύ άλλων
Δύσκολες ώρες βιώνει ηΜίνα Αρναούτη και η οικογένειά της, καθώς πενθεί την απώλεια της αγαπημένης της γιαγιάς. Τη θλιβερή είδηση ανακοίνωσε η ίδια, μέσα από μια συγκινητική ανάρτηση που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook.
«Σήμερα έχω ανοίξει εκείνο το κουτί με τις παιδικές αναμνήσεις γιατί προσπαθώ να ζωντανέψω εκείνες τις στιγμές ξανά στο μυαλό μου. Να θυμηθώ ποια ήσουν αλλά και πόσα πολλά έκανες για εμένα!
Πόσες όμορφες παιδικές αναμνήσεις έχω από εσένα γιαγιάκα...
Σε θυμάμαι με πείσμα και αγάπη να προσπαθείς να μου μάθεις να γράφω όμορφες προτάσεις. Μου διάβαζες ποιηματάκια και με έβαζες να σκεφτώ ποιο είναι το βαθύ τους νόημα!
Πάντα έγραφα την καλύτερη έκθεση στη τάξη γιατί εσύ με δίδαξες! Κάθε φορά που πάω να γράψω ένα κείμενο σε θυμάμαι και θα σε θυμάμαι για πάντα! Καλό ταξίδι γιαγιάκα μου» έγραψε η Μίνα Αρναούτη, με τους διαδικτυακούς της φίλους να της στέλνουν μηνύματα συμπαράστασης.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.