Σοφία Αλιμπέρτη: Στα σοκάκια της Πάρου - «Στηρίζω την οικονομία του τόπου που αγαπώ να ζω»
Στο κυκλαδίτικο νησί περνά τις περισσότερες μέρες του χρόνου, και βέβαια τις εβδομάδες του lockdown
ΗΠάρος έχει γίνει ο (σχεδόν) μόνιμος τόπος κατοικίας της Σοφίας Αλιμπέρτη η οποία εκεί ζει εγκατεστημένη τις περισσότερες μέρες του χρόνου.
Η αγαπημένη ηθοποιός και μητέρα δύο αγοριών από τον γάμο της με τονΓιάννη Πάριο, δραστηριοποιείται στο κυκλαδίτικο νησί και ενισχύει με κάθε τρόπο την τοπική κοινωνία.
Με μία τελευταία ανάρτησή της στο Instagram, στέλνει το δικό της μήνυμα εν μέσω καραντίνας, δημοσιεύοντας μια φωτογραφία της από τα σοκάκια του νησιού, παρέα με τον σκύλο της.
«Στηρίζω τους ανθρώπους που αγαπώ!!! Στηρίζω εκείνους που με στηρίζουν με κάθε τρόπο μέσα στα χρόνια!!! Στηρίζω την οικονομία του τόπου που αγαπώ να ζω!!! Στηρίζω τους φίλους μου!» έγραψε στη λεζάντα της φωτογραφίας της.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!