Το χθεσινό επεισόδιο της δραματικής σειράς εποχής του ΑΝΤ1 επιβεβαίωσε τη θεαματική επιτυχία της
Το υψηλότερο ποσοστό για φέτος, από την αρχή της σεζόν μέχρι σήμερα, κατέγραψαν χθες Τρίτη 22 Δεκεμβρίου οι «Άγριες Μέλισσες».
Η επιτυχημένη σειρά του ΑΝΤ1 ήταν, για άλλη μια φορά, στην κορυφή της τηλεθέασης, σημειώνοντας υψηλές επιδόσεις σε όλα τα κοινά.
Με ποσοστό 36,5%, οι «Άγριες Μέλισσες» προηγήθηκαν του ανταγωνισμού, στο δυναμικό κοινό 18-54, και μονοπώλησαν το ενδιαφέρον του τηλεοπτικού κοινού με τη διαφορά τους από το δεύτερο κανάλι να αγγίζει τις 25,8 μονάδες.
Στις γυναίκες, η τηλεθέαση χτύπησε κόκκινο, αγγίζοντας σε επιμέρους κοινό το 44,4%, ενώ και στους άνδρες η δυναμική της σειράς ήταν εντυπωσιακή, φτάνοντας το 33,5%.
Κλείσιμο
Αξίζει να σημειωθεί ότι το χθεσινό επεισόδιο της σειράς είδαν, κατά μέσο όρο στο σύνολο του κοινού, 1.823.173 τηλεθεατές.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town