H καταγγελία της Σοφίας Μπεκατώρου για σεξουαλική κακοποίηση έχει φέρει τσουνάμι αποκαλύψεων. Το κίνημα MeToo φαίνεται πως έχει φτάσει στην Ελλάδα και καθημερινά αναδύονται όλο και περισσότερες υποθέσεις σεξουαλικής παρενόχλησης. Ο Αντώνης Κανάκης στη σημερινή εκπομπή των Ράδιο Αρβύλα θέλησε να σχολιάσει για το συγκεκριμένο θέμα:
«Να ναι καλά η Σοφία. Ανακαλύπτουμε σιγά σιγά και στην Ελλάδα, τη σεξουαλική παρενόχληση. Τα ανακαλύπτουμε στον αθλητισμό, στους προπονητές, στα πανεπιστήμια, στο θέαμα, στην εργασία, πέφτουμε από τα σύννεφα πάντα γιατί στην Ελλάδα δεν γνωρίζουμε ότι γίνονται αυτά παρά μόνο αν εμφανιστούν στην τηλεόραση. Σε λίγο καιρό κάτι μου λέει ότι και υπό την ομπρέλα ακόμη πιο ιερών θεσμών θα υπάρξουν και αντίστοιχες αποκαλύψεις».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.