«Είμαι πολύ χαρούμενη για αυτή την αξέχαστη εμπειρία που έζησα! Ε ναι λοιπόν, έφτασα μέχρι τον Άγιο Δομίνικο, έκανα μια τρέλα δοκιμάζοντας τα όρια μου! Ενα παιχνίδι ήταν, η ζωή μας ολόκληρη είναι ένα παιχνίδι… Ας την ζούμε λοιπόν και ας την απολαμβάνουμε με όλη μας την ψυχή! Καλή χρονιά να έχουμε», έγραψε η γνωστή ηθοποιός.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.