Άννα Μαρία Ψυχαράκη: «Δεν έχω κάνει, ούτε θα κάνω, ούτε θέλω να κάνω one night stand… Είμαι πολύ ρομαντικός άνθρωπος»
«Δεν είμαι υπέρ της στιγμιαίας απόλαυσης. Δηλαδή έλεος...» ανέφερε η νικήτρια του Big Brother στο Εξομολογητήριο του Θέμη Γεωργαντά στη χθεσινή πρεμιέρα του «After Dark»
Η Άννα Μαρία Ψυχαράκη, η νικήτρια του Big Brother βρέθηκε καλεσμένη στο Εξομολογητήριο του Θέμη Γεωργαντά στη χθεσινή πρεμιέρα του «After Dark» στον ΣΚΑΪ.
«Έχω δεχτεί τόση δημοσιότητα και δυστυχώς δεν έχω βρει τη στιγμή να αφιερωθώ στη δουλειά μου, δηλαδή τη δικηγορία. Έχω δεχτεί πολλές προτάσεις να ασχοληθώ με την τηλεόραση. Και την πολιτική… ναι, θα το πω. Ακόμα δεν έχω καταλήξει, είναι όλα τόσο πρωτόγνωρα» ανέφερε η ίδια.
«Δανεικά δεν μου έχουν ζητήσει ακόμα. Αν βρεθεί άνθρωπος που γνωρίζω είτε άγνωστος που νιώσω ότι θέλει βοήθεια δεν θα του τα ζητήσω πίσω» συνέχισε.
Στην ερώτηση του Θέμη Γεωργαντά να αποκαλύψει την ηλικία της, η ίδια απάντησε: «Πριν μου κάνεις την ερώτηση πόσο χρόνων είμαι, πρώτα θα πρέπει να με έχεις ρωτήσει κάτι άλλο. Είσαι παντρεμένη; Όχι. Γι’ αυτό και δεν θα σου πω την αληθινή μου ηλικία. Δεν υπάρχει καμία γυναίκα στον πλανήτη που θα σου πει την ηλικία της εφόσον δεν έχει προηγηθεί ο γάμος. Είμαι μια γυναίκα που δεν νιώθει αυτό που γράφει η ταυτότητα».
Κλείσιμο
Αν και όπως είπε δεν της αρέσουν οι ερωτήσεις σεξουαλικού περιεχομένου, η νικήτρια του φετινού Big Brother ξεκαθάρισε: «Δεν έχω κάνει, ούτε θα κάνω, ούτε θέλω να κάνω one night stand… Είμαι πολύ ρομαντικός άνθρωπος».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.